Sıkça Sorulan Sorular

 • Web sitemin ilk kurulum ve ayarlarını nasıl yapacağım?
  Uzman ekibimiz web site paketi satın almanızın ardından tüm içerikleri düzenleyerek anahtar teslim olarak web sitenizi hazırlar. Yönetim panelini size tanıtır ve e-posta hesaplarının kurulumunu tamamlar. Dilerseniz web sitenizi kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.
 • Renkler ve Tasarımda Değişiklik Yapılabiliyor Mu?
  Web site paketlerimiz tamamen dinamik bir yapı üzerinde tasarlanmıştır. Yönetim panelinde blokların yerleşimiyle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz, renkleri değiştirebilirsiniz, yeni sayfa ve menü oluşturabilirsiniz, yeni manşet alanları (slider) ekleyebilirsiniz.
 • Paket ücreti (289,00 TL)'nin dışında ekstra bir ücret ödeyecek miyim?
  Hayır. Ekstra hiçbir ücret talep edilmez. Paket fiyatına KDV ücreti, 1 yıllık hosting ücreti, 1 yıllık kurumsal e-posta paketleri (10GB), 1 yıllık müşteri desteği dahildir ve 1 yıllık alan adı hediyemizdir. Hediye alan adı .com, .net, .org veya .com.tr olabilir.
 • Yeni Sayfa Oluşturabiliyor Muyum?
  Yeni sayfa oluşturmak çok kolay. Yönetim panelimiz ile yeni sayfa ve menü oluşturabilir, yeni manşet fotoğrafları (slider) ekleyebilirsiniz ve bilgilerinizi sürekli güncelleyebilirsiniz. Uzman ekibimiz panelimizi size detaylarıyla öğretir.
 • Otomatik Kurulum - Online Satın Almada Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
  Online yapacağınız siparişlerde yalnızca kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir. Başarılı ödemeniz ardından acentenizin web sitesi otomatik olarak açılır, kurulum ekibimiz sizi arayarak 24 saat içerisinde web sitenizin içeriklerini tamamlayarak hazır hale getirir.Telefonla siparişlerinizde ise havale/EFT ve kredi kartı kabul etmekteyiz.